W środę – 16.06.2021 – w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie przeprowadzono wybory do nowego zarządu Samorządu Uczniowskiego.

Kandydowało 12 uczniów. Wybory poprzedziła dwudniowa kampania (tzw. „plakatowa”), podczas której kandydaci prezentowali się swoim wyborcom z klas 3 – 7. Zanim zaczęły się spotkania w klasach, kandydaci zostali przedstawieni dyrektor szkoły – Beacie Jankiewicz, która gratulowała swoim uczniom odwagi i życzyła powodzenia.

Na szczególne wyróżnienie, pod względem organizacyjnym, zasłużyła Łucja Kołodziej, która miała wśród uczniów swój sztab wyborczy i specjalnie przygotowane ulotki. Zaangażowanie uczennicy przyniosło efekty, ponieważ zajęła II miejsce w ilości zebranych głosów.

W skład Komisji liczącej głosy weszli: obecny przewodniczący S.U. – Maciej Kawiak oraz uczniowie Justyna Redlica i Mateusz Machnikowski. Frekwencja wyniosła 87%.

Oto nowy skład zarządu Samorządu Uczniowskiego:

przewodnicząca – Patrycja Kowalczyk - kl. 7a
zastępca przewodniczącej – Łucja Kołodziej - kl. 6b
sekretarz – Julia Adamczyk – kl. 7a

Do nowego składu opiekunów S.U. od nowego roku szkolnego dołączy p. Katarzyna Adamska – nauczycielka języka angielskiego.

Gratulujemy!