Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

Dnia 7 grudnia 2022 r. uczniowie z klas IV-VII uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych w ramach realizowanego przez szkołę rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz umiejętności podstawowych i przekrojowych dzieci pn. „Laboratoria przyszłości”.

Celem programu było budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród dzieci.

W ramach prowadzonych  mobilnych działań wprowadzono uczniów i nauczycieli do świata nowoczesnych technologii oraz wskazano możliwości ich wykorzystania w procesie edukacyjnym.

Zajęcia dla uczniów prowadzili wyszkoleni edukatorzy z Instytutu Badań Edukacyjnych.


Program Laboratoria Przyszłości” to inwestycja w nowoczesną edukację dla 12 tysięcy szkół podstawowych w całym kraju na budowanie kompetencji przyszłości: kreatywności, pracy zespołowej, umiejętności praktycznych i technicznych wśród dzieci i młodzieży.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jaroszowie otrzymał 60.000 złotych w ramach tego programu. Szkoła została  wyposażona w nowoczesny sprzęt taki jak: drukarka 3D, kolumna mobilna, wizualizer, zestaw nagłośnieniowy, zestaw mikrofonów bezprzewodowych,  aparat cyfrowy, gimbal, klocki edukacyjne, zestaw lamp i inne niezbędne elementy.

W Programie „Laboratoria Przyszłości” będziemy korzystać z nowoczesnego sprzętu fotograficznego i stworzymy studio multimedialne w naszej szkole.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023