Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

© 2009-2024 by GPIUTMD

Dniu 28 maja 2024 r. uczniowie z klasy 7a z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie w siedzibie Wrocławskiej Biblioteki Pedagogicznej wzięli udział w wernisażu podsumowującym Wojewódzki Konkurs ph. „Sekretne życie pszczół”, w którym uczniowie otrzymali wyróżnienie.

Uczniowie długo i z wielkim zaangażowaniem pracowali nad projektem i wykonaniem gry planszowej, która była zadaniem konkursowym. Wszystkie etapy gry - od wymyślenia pytań, po oprawę plastyczną  - uczniowie wykonali w szkole w ramach lekcji plastyki. Wszystkie elementy gry były wykonane przez uczniów: karty z pytaniami, plansza, żetony, kostka do gry, a także pudełko, w którym znajdowała się gra.

Praca zespołowa  klasy 7a została doceniona przez jury. Do konkursu w kategorii „gra planszowa” zostały zgłoszone 24 prace z całego Dolnego Śląska, a nagrodzone zostały tylko 4 prace.

Wszyscy siódmoklasiści otrzymali piękne dyplomy, słoiczki z miodem oraz zakładki do książek z motywem pszczoły. Ponadto klasa, jako zespół, dostała dwie gry planszowe oraz voucher na warsztaty przyrodnicze, które będą zorganizowane dla klasy na terenie szkoły przez Centrum Edukacji i Rozwoju.

Podczas wernisażu laureaci zostali pięknie ugoszczeni. Oprócz części oficjalnej, organizator zapewnił także poczęstunek, na którym nie zabrakło wszelkiego rodzaju owoców, słodkości i napoi.

Na wernisaż do Wrocławia siódmoklasiści udali się pociągiem pod opieką nauczycielek: Joanny Pietras oraz Doroty Burzyńskiej (pod której kierunkiem została wykonana  nagrodzona praca konkursowa).

Gratulujemy uczniom klasy 7a sukcesu, który powstał dzięki pracy zespołowej.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW