Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

 

W piątek – 11 czerwca 2024 – przeprowadzono w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Jaroszowie wybory do nowego składu Samorządu Uczniowskiego.

Wybory poprzedziła kampania „plakatowa” oraz prezentacje kandydatek i kandydata przed wyborcami w klasach 3-7.

Kandydaci przedstawili swoje propozycje i pomysły do wdrożenia w nowym roku szkolnym. Największe poparcie wśród uczniów, drugi rok z rzędu, zdobył Antoni Kowalczyk z kl. 7a, który zdecydowanie wygrał i zacznie wypełniać obowiązki przewodniczącego już podczas apelu kończącego rok szkolny.

W zarządzie SU będą reprezentować uczniów: Aleksandra Hućko z kl. 6a (zastępca przewodniczącego) i Zuzanna Gesing-Miśkiewicz z kl. 6a (sekretarz).

Komisja w składzie: Oliwia Szczepanek (kl. 8a), Lena Styczeń (kl. 8a), Maja Przepłata (kl.8a) po przeliczeniu 83 kart do głosowania, na których wyborca mógł zakreślić tylko jednego kandydata, ogłosiła wyniki.

Gratulujemy odwagi i bardzo profesjonalnego podejścia do tego ważnego zadania pozostałym kandydatkom: Martynie Hamernik (kl. 3a), Elizie Łosiak (kl. 3b), Magdalenie Pejcie (kl. 4a), Aleksandrze Angrys (kl. 4a) i Joannie Różańskiej (kl. 5a),

Nad prawidłowym przebiegiem i organizacją wyborów czuwała opiekun SU – Monika Bytnar – Gołembiowska, a liczeniem głosów opiekun SU – Dorota Burzyńska.

Oficjalnie wyniki zostały podane Samorządom Klasowym na zebraniu podsumowującym działalność Samorządu Uczniowskiego w mijającym roku szkolnym w poniedziałek – 17 czerwca.

{gallery}2023_24/wybory_su{gallery}

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023