Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

Dnia 3 czerwca 2024 r. przedszkolaki z Jaroszowa uczciły Dzień Dziecka na boisku „Orlik”.

Świętowanie tak ważnego wydarzenia przyniosło radość i uśmiech na twarzy wszystkich dzieci. Główną atrakcją  tego dnia był duży „dmuchaniec”, który przyciągnął uwagę przedszkolaków. Skakanie i zjeżdżanie na kolorowym zamku sprawiło, że świetna zabawa nie miała końca. Obok „dmuchańca”, dzieci mogły bawić się chustami animacyjnymi oraz puszczać duże bańki mydlane. Równie emocjonujące było skakanie przez linę, które pozwoliło wykazać się dzieciom zręcznością i sprytem. Na boisku nie zabrakło zabawy kręglami, bierkami, które dostarczyły mnóstwo radości i zdrowej rywalizacji. Całe wydarzenie było pełne różnorodnych zabaw i gier sprawnościowych.

Na koniec dzieci otrzymały prezenty, od Burmistrza Strzegomia Pana Krzysztofa Kalinowskiego Dziękujemy radnym z Jaroszowa: p. Zbigniewowi Kołodziejowi, p. Tomaszowi Dziurli, p. Krystynie Lewickiej, p. Michałowi Czapli oraz Radnej Powiatu świdnickiego p. Beaty Nejman za pomoc w organizacji tego dnia.

Dziękujemy Radym z Jaroszowa za zasponsorowanie „dmuchańca” dla dzieci.

 

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023