Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

 W poniedziałek - 10 czerwca 2024 r. - odbył się „Dzień otwarty” w I klasie dla przedszkolaków z najstarszej grupy Żabek.

Tematem przewodnim był „Magiczny świat bajek”. Na początku spotkania dzieci  zostały podzielone na małe grupy, aby mogły lepiej się poznać i zintegrować. Dzieci wspólnie rozwiązywały zagadki dotyczące znanych im bajek, układały puzzle, ćwiczyły umiejętność współpracy. Na zakończenie spotkania uczniowie klasy I przygotowali dla swoich młodszych kolegów i koleżanek teatrzyk pt. „Żuraw i czapla”. Spektakl opowiadał o perypetiach tytułowych bohaterów i ich skomplikowanej relacji. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem śledziły akcje, a na ich twarzach malowały się uśmiech i zdziwienie. Kreacje i umiejętności aktorskie uczniów zachwyciły widownię w sali. „Dzień otwarty” zakończył się rozdaniem przedszkolakom przez pierwszoklasistów odznak „Znawcy bajek”.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023