Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

Dnia 13 czerwca 2023 r w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie przedstawicielki Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (KRUS) w Świdnicy przeprowadziły prelekcje dla uczniów ph. „ Bezpieczeństwo dzieci w czasie wakacji na wsi”.

Pani Lucyna Jabłonka w ciekawy sposób opowiedziała jakie niebezpieczeństwa mogą zagrażać dzieciom na wsi i jak się przed nimi ustrzec. Towarzysząca w spotkaniu pani Urszula Dembińska po prelekcji przeprowadziła konkurs wiedzy przekazanej uczniom w czasie spotkania.

Uczniowie wiele zyskali na spotkaniu. Poznali zagrożenia oraz ich skutki i sposoby radzenia sobie, by ich uniknąć . Poznaną wiedzą mogli wykazać się wypełniając test. Na zwycięzców czekały nagrody. Zwycięzcami testu wiedzy zostali:

I miejsce Patryk Śluczka - klasa 5a
II miejsce Michał Ścigajło - klasa 6a
III miejsce  Bartosz Burdziński  - klasa 5a

Naszym Gościom  serdecznie dziękujemy za spotkanie i wspaniałe nagrody dla zwycięzców.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023