Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

Magdalena Kossowicz – uczennica kl. 5a z ZSP w Jaroszowie - 14 czerwca 2023 r. została zaproszona przez Biuro Poselskie pani Izabeli Katarzyny Mrzygłockiej na wycieczkę do Warszawy.

Dnia 18.05.2023 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie odbyło się uroczyste podsumowanie Gminnego Konkursu Plastycznego ph. „Jestem Polakiem, Jestem Europejczykiem” pod honorowym patronatem Poseł na Sejm RP Izabeli Katarzyny Mrzygłockiej oraz Posła do Parlamentu Europejskiego Jarosława Dudy. Magda zajęła w nim II miejsce i otrzymała jako nagrodę właśnie wycieczkę do stolicy.

Magda wraz z wychowawczynią Moniką Bytnar – Gołembiowską oraz grupą uczniów ze Świebodzic i Starych Bogaczowic odwiedziła panią poseł w Sejmie. Uczniowie zostali zaproszeni na wspólny obiad w restauracji sejmowej, a później pani Mrzygłocka towarzyszyła młodzieży podczas zwiedzania Sejmu.

Całodniowa podróż była dla Magdy przedsmakiem wakacyjnych wyjazdów i niezapomnianym przeżyciem. Jeszcze raz gratulujemy nagrody!

Zdjęcia z Sejmu można zobaczyć na FB i Instagramie pani Poseł.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023