Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

Dnia 14 czerwca 2023 r. uczniowie z klas 1-4 z PSP w Jaroszowie zostali zaproszeni przez właścicieli Ośrodka Jeździeckiego „Stragona” w Morawie na imprezę Hobby Horse: pierwsze w Polsce zawody w jeździeckim triatlonie w konkurencji Wszechstronnego Konkursu Konia Wierzchowego. 

Po obejrzeniu stadniny uczniowie udali się na trybuny, aby oglądać zawody. Atrakcją dla dzieci były przejażdżki konne i stoiska food truck. Dzieci były zadowolone, że mogły spędzić ten słoneczny dzień wśród koni w pięknym miejscu, jakim jest hipodrom w Morawie.

Uczniowie z gminy Strzegom brali udział w zawodach symulowanej jazdy konnej w trzech próbach: ujeżdżeniu, skokach i crossie. Używali do tego siły mięśni nóg oraz koni hobbystycznych, zrobionych z drewnianego kija i małej końskiej głowy. Uczniowie z Jaroszowa zajęli drużynowo I miejsce w kategorii klas 1-2.

Dziękujemy Organizatorom za zaproszenie na tę wyjątkową imprezę!

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023