Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

Dnia 19 czerwca 2023 r. dzieci z oddziału przedszkolnego kl. O oraz uczniowie z klas I i II z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wzięli udział w II Mistrzostwach Polski Robotów w Legnicy organizowanych przez KGHM Polska Miedź S.A. pod patronatem Prezesa Rady Ministrów.

W ramach mistrzostw odbyły się cztery główne konkurencje w różnych kategoriach wiekowych. Do konkursu przystąpiły szkoły z całego kraju. 

Oto uczniowie z Jaroszowa, którzy odnieśli sukcesy:

Alan Dryja z kl. IIa – II miejsce
Martyna Hamernik z kl. IIa – III miejsce

Roboty zachwyciły jury pod względem estetyki wykonania, jak  i pomysłowości ich zastosowania. Natomiast dzieci z kl. O zdobyły pamiątkowe medale  i dyplomy. Koordynatorkami projektu w szkole były nauczycielki: Klaudia Rychel, a w przedszkolu  Justyna Mirowicz.

Dzięki takim wydarzeniom młodzi technolodzy mają szansę rozwijać swoje pasje, rozbudzać swoją kreatywność i zdobywać nowe umiejętności. 

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym uczniom i ich Rodzicom!

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023