Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

Uczniowie z klasy 4a  z ZSP w Jaroszowie wzięli udział w WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PRZYRODNICZYM „Pszczelostrada Dolnośląska” i zajęli w nim II miejsce w kategorii klasy: IV-VIII.

Celem konkursu była popularyzacja wiedzy na temat życia pszczół, ich znaczenia dla człowieka i przyrody, a także zagrożeń ekologicznych wynikających z postępującej degradacji środowiska. którego dużą część stanowią właśnie te owady.

Na podstawie autorskiego scenariusza stworzonego specjalnie na tę okazję uczniowie z klasy 4a odegrali scenkę pantomimiczną. Pomysłodawcą i opiekunem klasy w czasie przygotowania  była nauczycielka przyrody: Dorota Burzyńska.

Praca uczniów została nagrana i przesłana na konkurs. Ciężka pracy i duże zaangażowani, przyniosło uczniom wielki sukces.

Nagrodę w konkursie klasa odbierze już w przyszłym roku szkolnym - po wakacjach.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023