Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

Bardzo ciekawie rozpoczęły się wakacje uczennicy kl. 5a z ZSP w Jaroszowie Zuzannie Gesing – Miśkiewicz, która wzięła udział w czterodniowej wycieczce do Belgii.

Wycieczka odbyła się w dniach 25 – 28 czerwca 2023 r. Była to nagroda za zajęcie I miejsca w Gminnym Konkursie Plastycznym ph. „Jestem Polakiem, Jestem Europejczykiem” pod honorowym patronatem Poseł na Sejm RP Izabeli Katarzyny Mrzygłockiej oraz Posła do Parlamentu Europejskiego Jarosława Dudy.

Zuzi towarzyszyła wychowawczyni Monika Bytnar – Gołembiowska. Wspólnie z innymi uczestnikami wycieczki (z całego Dolnego Śląska) zwiedziły Bruggię, Brukselę i Parlament Europejski. Miały okazję spotkać się także z europosłem Jarosławem Dudą.

Był to bardzo udany wyjazd, pełen wrażeń, pięknych zdjęć, zawartych nowych znajomości - doskonały początek wakacji.

 

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023