Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

Uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie „Tydzień Języków Obcych” świętowali na zajęciach z języka angielskiego. Nauczyciele języka angielskiego przeprowadzili lekcje okolicznościowe. Celem tych zajęć było uświadomienie uczniom jak ważna jest znajomość języków obcych, dzięki której zwiększają się możliwości dostępu do wiedzy, czy poznawania nowych ludzi.

Podczas zajęć, starano się przekazać uczniom jak najwięcej ciekawostek dotyczących języków obcych oraz tradycji naszych sąsiadów. Uczniowie mogli posłuchać jak brzmią powitania w różnych językach, dowiedzieć się więcej o alfabecie, symbolach i kulturze innych krajów europejskich. Młodsi uczniowie, m.in. kolorowali nowo poznane flagi europejskie, sklejali mapę Europy z puzzli i świetnie bawiły się przy nauce powitalnego „Cześć” w kilku językach.

Ponadto piątoklasiści wykonali lapbooka razem z wychowawczynią. Uczniowie z klasy 6a wykonali plakaty o krajach anglojęzycznych, które wypełniły gazetki w pracowni językowej. Uczennice z klasy 3b i 2b nauczyły się wierszyków, które zaprezentowały w swojej klasie.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023