Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

 

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego działającego w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie, 30 listopada zorganizowano tradycyjną Zabawę Andrzejkową.

Popołudniowa dyskoteka prowadzona przez DJ-ów – Antka Kowalczyka i Olka Łabędzkiego – była okazją do zabawy i odskocznią od codziennych obowiązków szkolnych. Wróżki – Ola Hućko i Zuzia Gesing – Miśkiewicz zadbały o przepowiadanie przyszłości wszystkim chętnym, a pani Dorota Burzyńska (opiekun SU) prowadziła „Słodki bufet”, do którego pyszności podarowali uczniowie: Wowa Dejnega (kl. 5a), Ania Szczepek (kl. 5a), Bartosz Dygudaj (kl. 4a), Blanka Struszka (kl. 4a) i Sebastian Dąbrowa (kl.4a).

Dwie godziny doskonałej zabawy, kolorowe przebrania niektórych uczniów i bardzo radosne nastroje towarzyszyły młodzieży z klas 4-8. Ta pozytywna energia udzieliła się także Wychowawczyniom oraz Dyrekcji, które podziwiały kreatywność taneczną wspaniale bawiących się uczniów.

Dzięki sprzedaży słodkości i napojów, opiekun SU Monika Bytnar-Gołembiowska, przekazała 220 zł, które zostały wpłacone na konto Rady Rodziców.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023