Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

Wiedzą dzieci nie od dzisiaj,
święto jest każdego misia.
Misia przecież każdy zna,
każdy misia w domu ma.
To przyjaciel, przytulanka,
Od wieczora, aż do ranka”

Dzieci z jaroszowskiego przedszkola nie omieszkały uczcić tak ważnego święta.

Tego dnia na dzieci czekała wyjątkowa niespodzianka w postaci wielkiego Kubusia Puchatka. Przedszkolaki wraz z olbrzymim pluszakiem tańczyły, śpiewały i oczywiście cały czas się do niego przytulały. Grupa Żabek, Pszczółek i Sówek wzięły udział w „Misiowej gimnastyce buzi i języka”, w quizie na temat wiedzy o bajkowych misiach i sesji zdjęciowej w fotobudce.

Na koniec przedszkolaki wykonały niepowtarzane balonowe misie jako prace plastyczne oraz otrzymały słodkie misiowe ciasteczka wraz z owocowymi soczkami.

Kochany Pluszowy Misiu życzymy Ci kolejnych wspaniałych, wyjątkowych i przepełnionych miłością stu lat razem nami!

W listopadzie, na całym świecie obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. Zabawka ta od ponad 100 lat towarzyszy dzieciom, ciesząc w szczególności tych najmłodszych. Uwielbiany przez wszystkich Pluszowy Miś to symbol miłości, ciepła, poczucia bezpieczeństwa.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023