Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego tradycją jaroszowskiego przedszkola jest przygotowanie i wystawienie w okresie przedświątecznym Jasełek.

Przedstawienie jasełkowe w wykonaniu przedszkolaków wprowadziły całą społeczność przedszkolną w  świąteczny i magiczny czas. Świąteczny nastrój podkreślały niecodzienne stroje dzieci, bożonarodzeniowa dekoracja sceny - stajenka z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem. Mali aktorzy z wielkim przejęciem wygłaszali swoje role i z radością śpiewali kolędy i pastorałki.

Na koniec, dyrektor szkoły Beata Jankiewicz podziękowała dzieciom za występ i złożyła wszystkim życzenia. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz wzmacniają serdeczne relacje między nami.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023